logo
pc sluzby
web
hudebni sluzby
graficke sluzby
kontakt
IT služby
Web
Hudební služby
Grafické služby
Kontakt

 

Znělky, podklady, kompozice...

Jako absolvent oboru skladba na Konzervatoři Jaroslava Ježka  si vám dovoluji nabídnout tvorbu podkladových hudebních ploch pod reklamy, webové stránky atp. Za samozřejmost považujte vysokou uměleckou i technickou kvalitu. Pro bližší informace mě, prosím,  kontaktujte.

 

Hudební základy (podklady) "karaoke"

Chcete-li si zazpívat oblíbenou písničku aniž by do ní zpíval původní interpret, musí se zpěv prostě odstranit. To však vůbec není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Ba naopak. Skladba se musí prakticky znovu zaranžovat, tentokrát už bez zpěvu. Nástroj po nástroji se musí odposlouchat a znovu zapsat s pomocí počítače. Tato operace je pochopitelně časově náročná. I když je "podklaďák" již zběhlý, stejně to u průměrné skladby trvá 3 - 4 hodiny. Zajímá-li vás, proč zpěv nejde prostě vystřihnout? Odpověď je že jde, ale spolu s ním se vystřihnou i části ostatních nástrojů  a proto je pak zvuk velmi znetvořený a stejně i tak část zpěvu zůstane. Zato zvuk nahrávky vzniklé první jmenovanou metodou se velmi podobá původní nahrávce. Nejednou se stalo, že byl zvuk podkladu lepší než zvuk původní nahrávky.
Cena podkladu se pohybuje podle obtížnosti od 300 do 800 Kč za podklad. Průměrná cena je 400 - 500 Kč a uplatňuje se množstevní sleva. Stačí jen zapůjčit mi originální nahrávku a do jednoho až dvou týdnů budete mít podklad hotový.

Bližší info a ukázky mé práce rád zašlu na požádání.

 

© femio-creative.com